چاپ        ارسال به دوست

نمایشگاه خودرو تهران

حضور پر قدرت شرکت ISQI در نمایشگاه بین المللی توانمندی های خودرو

به گزارش پایگاه خبری عصر نمایشگاه ،این همایش و نمایشگاه بین المللی توانمندی های صنعت خودرو ایران با حضور 121 شرکت خارجی و 359 شرکت داخلی دیروز 9 اسفند با حضور وزیر صنعت،معدن و تجارت اغاز به کار کرد.

گفتنی است ،در این نمایشگاه 11 شرکت در زمینه مواد اولیه،183 شرکت قطعه سازی،12 شرکت خودروساز،35 شرکت ماشین الات،23 واحد مهندسی و تحقیقاتی و دانش بنیان،11 مرکز تست و ازمون،8 واحد اموزشی،5 شرکت لیزینگ و فروش،12 نشریه،7 شرکت خدمات پس از فروش،6 شرکت فرهنگی و هنری،NGO10 تخصصی داخلی،NGO 2 تخصصی خارجی و 24 سرمایه گذر و (JV) د نمایشگاه حضور دارند.

همچنین در این دوره از نمایشگاه توانمندی های خودرو شرکت هایی از اتریش،بلژیک،چین،چک اسلواکی، دانمارک، فرانسه، المان، هند، ایتالیا،ژاپن،کویت،هلند،عمان، پاکستان، کره جنوبی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، ترکیه، امارات متحده عربی و انگلستان حضور دارند.

در سومین همایش و نمایشگاه بین المللی توانمندی های صنعت خودرو ایران که با محوریت همکاری های بین المللی و رقابت پذیری برگزار شده شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران نیز به عنوان یکی از واحد های تست و ازمون حضور دارد و در حاشیه این نمایشگاه،طی مراسمی از سامانه مرجع اطلاعات خودرو رونمایی خواهد کرد.

منبع وب سایت عصر نمایشگاه 


١٦:١٠ - چهارشنبه ٣١ تير ١٣٩٤    /    شماره : ١٠    /    تعداد نمایش : ١٤٤١